WalkingPad

Uwolnij się od siedzącego trybu życia!

KONIEC WYMÓWEK!

Zdrowy tryb życia to nie tylko ruch, sport, ale to również właściwe odżywianie, motywacja do działania oraz prawidłowe wykonywanie treningów dopasowanych do indywidualnych możliwości i potrzeb.

Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę zajęcia grupowe i treningi personalne w najlepszych klubach fitness w Poznaniu. Jestem również szkoleniowcem - prowadzę basic szkolenia dla instruktorów fitness oraz kursy na temat żywienia i aktywności fizycznej w ciąży.

Olga Lipczyńska

Trener personalny

ZASTANAWIASZ SIĘ

CO ZYSKASZ OGLĄDAJĄC NASZE TRENINGI?

Benefit 1

W miły i przystępny sposób zdobędziesz wiedzę. Dowiesz się jak biegać i ćwiczyć.

Benefit 2

Wspólnie zrobimy mini trening. Zadbasz o swój kręgosłup, samopoczucie i zdrowie!

Benefit 3

Podczas treningu czekać będzie na Ciebie niespodzianka!
Już teraz!

Zobacz, że trening na bieżni to nie tylko bieganie!

Zainspiruj się filmikiem Patrycji Wieji!
Wasze Opinie

Co mówią nasi klienci?

Rewelacyjna!

Bieżnia jest rewelacyjna oraz obsługa posprzedażowa dostawcy Walkingpad. Polecam wszystkim pracujacym z domu. Dzieki uchwytowi mozna wstawic tablet lub telefon i chodzic np. w czasie czytania maili lub rozmowy. Prędkość do 10 km jest absolutnie wystarczająca aby sie dobrze spocić.

Avatar

Agnieszka S.

Super!

Bieżnia działa nie za głośno, łatwo ją złożyć do wymiaru o połowę mniejszego, a nawet do ukrycia za drzwiami. Ma kilka zabezpieczeń chroniących przed nieszczęśliwymi wypadkami. Uchwyt pozwala stabilizować ruch. Można dostosować szybkość do indywidualnego tempa marszu. Nie jest lekka, ale kółeczka umożliwiają manewry przy zmianie miejsca.

Avatar

Bogumiła M.

Idealna do mieszkania!

Bieżnie jest mała, łatwa do składania i zajmuje mniej miejsca niż standardowy sprzęt. Obsługa bieżni jest banalna a trening na niej przyjemny ale wymagający. Idealna do mieszkania i użytku domowego. Polecam

Avatar

Joanna N.

Doskonała!

Bieżnia spełnia moje oczekiwania w 100 procentach. Jej bardzo dużym atutem jest możliwość szybkiego złożenia - dlatego też ją kupiłam. Do tego 10 km/godz. jak na amatora biegania w zupełności mi wystarcza. Solidna. Aplikacja prosta, wyświetla i zapamiętuje podstawowe dane które są dostępne również na wyświetlaczu samej bieżni - czas, dystans, prędkość, liczba kroków, kalorie. Możliwość sterowania bieżnią również z poziomu aplikacji oraz pilota prostego w obsłudze. Dość cicha. Polecam serdecznie

Avatar

Dorota F.

@Walking.Pad

Odwiedź nas na Instagramie!

Zacznij aktywny tryb życia!

Dołącz do grona zadowolonych klientów i #BegajKiedyChcesz

SPRAWDŹ!