Która bieżnia będzie dla Ciebie odpowiednia? Porównanie modeli dostępnych na walkingpad.pl

Która bieżnia będzie dla Ciebie odpowiednia? Porównanie modeli dostępnych na walkingpad.pl

Bieżnie WalkingPad to najpopularniejszy wybór wśród wszystkich osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję, ale nie mają czasu lub możliwości, by udać się na siłownię lub biegać na zewnątrz. W niniejszym porównaniu przyjrzymy się bliżej modelom bieżni dostępnym na walkingpad.pl i porównamy je pod kątem ich cech i funkcji.

Kingsmith C2 - najlepsza do chodzenia

Bieżnia Kingsmith C2, to zdecydowanie jeden z naszych bestsellerów. Jej składana konstrukcja sprawia, że można ją schować dosłownie wszędzie, rolki ułatwiają przenoszenie, a dzięki jej niewielkim wymiarom idealnie sprawdzi się na przykład jako uzupełnienie standing desku.

 

Kingsmith K12 - zdrowie na każdą kieszeń

Co wyróżnia Kingsmith K12? Niewielkie wymiary i niewielka cena. K12 pozwala każdemu na rozpoczęcie własnych treningów w domu. To zarazem jedyna z naszych bieżni, która nie składa się na pół, jak i najcieńsza bieżnia w naszej ofercie. Dzięki jej niewielkiej grubości można schować ją na przykład za szafą lub pod łóżkiem. Schowanie bieżni także nie powinno być trudne, ponieważ wyposażona została ona w rolkę ułatwiającą przenoszenie.

K12 wyposażona jest w dwa tryby pracy - chodzenia i biegania, a przełączać się między nimi można podchodząc bliżej lub dalej od środka bieżni. Kąt nachylenia bieżni wynosi 5 stopni, przez co trening na niej stanowi większe wyzwanie.

Kingsmith R1/R2 Pro - najbardziej kompaktowe bieżnie

Model R1 Pro to bieżnia idealna do spokojnych treningów, która po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Choć na pierwszy rzut oka nie różni się znacząco od nieco droższego modelu R2 Pro, to ten ostatni oferuje większą maksymalną prędkość - o 2 km/h więcej, co sprawia, że jest lepszy dla osób chcących trenować intensywniej.

Obie bieżnie umożliwiają trening z rozłożoną lub złożoną rączką, a po skończonym treningu łatwo je złożyć i przechować pod meblami lub oprzeć o ścianę, a w przemieszczaniu po pokoju pomogą rolki.

Prędkość można regulować za pomocą pilota, naciskając na bieżnię lub korzystając specjalnej aplikacji na smartfonie.

Model R2 posiada również możliwość sterowania głosowego z wykorzystaniem asystenta głosowego, a jego rama wykonana jest z wytrzymałego aluminium, co sprawia, że będzie służyć przez wiele lat.

Warto zwrócić też uwagę na panel sterujący, który w obu modelach wyposażony jest w wyświetlacz LED, wykonany w taki sposób by nie przeszkadzał w codziennym użytkowaniu.

Kingsmith X21 - najnowszy model, najnowsza technologia

Bieżnia Kingsmith X21, to najnowszy model w naszej ofercie. To najbardziej zaawansowana bieżnia w naszym sklepie, a jej rama została wykonana ze stopu aluminium, a duży, czytelny wyświetlacz LED pozwoli na śledzenie postępów w treningu, takich jak prędkość, dystans, spalone kalorie i puls.
Sprzęt ten jest również kompatybilny z aplikacjami treningowymi dzięki możliwości podłączenia do nich przez Bluetooth i NFC.

Podczas treningu użytkownik może korzystać z uchwytu na tablet lub telefon, co pozwoli na zabicie czasu wolnego podczas wysiłku fizycznego. Po zakończonym treningu bieżnia może być szybko i łatwo złożona, a dzięki rolkom łatwo można przenieść ją w inne miejsce.

Ogólnie rzecz biorąc, bieżnia Kingsmith X21 to doskonały wybór dla osób, które chcą kompleksowo trenować swoje ciało w domu.

Porównanie parametrów

  C2 K12 R1 Pro R2 Pro X21
Prędkość maks. 6 km/h 12 km/h 10 km/h 12 km/h 12 km/h
Składana na pół Tak Nie Tak Tak Tak

Wymiary (cm)

145×52×13 148×79×106 150×72×90 150×72×90 142x72x102

Wymiary po złożeniu (cm)

83×52×14 153×79×14 98×72×16 98×72×16 71x96x23
Maksymalne obciążenie 100 kg 120 kg 110 kg 110 kg 110 kg
Waga 25 kg 33 kg 33 kg 33 kg 38,5 kg